DanSo elektro

Spálená 480/1. 603 00 Brno - Trnitá
+420 774 135 231, +420 777 687 602
solar@danso.cz

Průmyslové instalace

Naše společnost Danso elektro se specializuje na dodávky a montáže všech typů elektrických zařízení a dodržuje přitom všechny platné normy a předpisy. Bez ohledu na to, jak je náročná práce, je náš tým vždy ochotně připraven jít do akce!

Průmyslové instalace vyžadují nejen kvalifikovanou přípravu, ale také zkušenosti ohledně manipulace s elektrickými pracemi v daném prostředí. Díky naší specializaci jsme plně vybaveni, abychom vyhověli jakýmkoliv potřebám průmyslníků. Naše služby pokrývají širokou škálu elektromontážních prací od staveništních rozvaděčů k zabezpečení staveniště, montáže veřejného osvětlení v externích průmyslových areálech i vnitřních stavebních rozvodů, osvětlovacích soustav a přípojek zařízení rozvoden, až po technologické napojení.

V naší společnosti zajišťujeme montáž rozvaděčů a technologií pro monitorování a řízení fotovoltaických panelů. Dále zpracováváme projektovou dokumentaci včetně kompletace a úprav. Provádíme také slaboproudé a datové rozvody v administrativních kancelářích a dodáváme IT a kancelářskou techniku. V návaznosti na to, nabízíme našim zákazníkům potřebné služby a provádíme revize či opravy. Snažíme se maximálně vycházet vstříc, ikdyž pracujeme v ostrém provozu.

Chcete se dozvědět více?

Služby

Další služby

Elektroinstalace

Nabízíme kompletní elektroinstalační práce pro byty, rodinné domy, průmyslové budovy či jiné objekty. Jedná se tak o rozmístění jednotlivých elektroinstalačních zón, vypínačů a zásuvek.

Fotovoltaika

Postaráme se o kompletní montáž fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika poskytuje majitelům domů skvělou příležitost, jak snížit své účty za elektřinu a stát se energeticky efektivnějšími.

Postaráme se o montáž, pravidelné revize i opravy hromosvodů na všech typech budov. Hromosvody je nutné mít instalované na každém objektu, aby blesk nikoho neohrozil či nenapáchal hospodářské škody.

ukázky naší práce

Galerie

V případě, že potřebujete cokoliv objasnit či zodpovědět na otázky o službě průmyslové elektroinstalace, neváhejte se na nás obrátit a kontaktovat nás.

Kontakt

Kontaktujte nás

Spálená 480/1, Brno 60 200
Kontakt

Napište nám