DanSo elektro

Spálená 480/1. 603 00 Brno - Trnitá
+420 774 135 231, +420 777 687 602
solar@danso.cz

Hromosvody

Zabezpečte svůj domov, rodinu a majetek s naší společností Danso elektro. Naše služby montáží, oprav a revizí hromosvodů nabízíme již od roku 2018 a jsou v souladu s normami ČSN. Snažíme se udržovat vysoké standardy kvality a zároveň poskytovat výsledky rychle, s osobní pozorností a maximální efektivitou.

Specializujeme se na montáž, demontáž a servis pasivních hromosvodů. Tradiční hromosvody jsou navrženy tak, aby bezpečně odvedly přímý úder blesku do země a chránily jakékoliv vodivé součásti přítomné v budově před potenciálním poškozením. Máme k dispozici řadu hromosvodů pro všechny druhy požadavků a rozpočtů, jako jsou pozinkované, hliníkové a měděné. Hliníková verze je v současnosti obzvláště oblíbená díky své nákladové efektivitě a odolnosti.

Dále zajišťujeme i dodání veškeré potřebné projektové dokumentace. Vytvoříme revizní zprávu, pořídíme fotografie pro důkaz revize, získáme potvrzení pro revizi a poradíme, jak případné problémy napravit. Kromě toho vám dodáme materiál potřebný pro instalaci nového nebo výměnu stávajícího hromosvodu, a také opravu poškozeného hromosvodu. V naší společnosti bereme kontroly velmi vážně. Máme předběžný proces schvalování a provádíme pravidelné a mimořádné zkoušky. Všechny inspekční zprávy jsou evidovány, aby bylo zajištěno včasné provedení inspekcí před vypršením platnosti předchozí inspekční zprávy. Naše cenové nabídky Vám poskytneme zcela zdarma.

Chcete se dozvědět více?

Služby

Další služby

Elektroinstalace

Nabízíme kompletní elektroinstalační práce pro byty, rodinné domy, průmyslové budovy či jiné objekty. Jedná se tak o rozmístění jednotlivých elektroinstalačních zón, vypínačů a zásuvek.

Průmyslové elektroinstalace

V rámci průmyslových elektroinstalací zajišťujeme elektroinstalační práce ve výrobních a skladovacích prostorech firem i zemědělských objektů.

Postaráme se o kompletní montáž fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika poskytuje majitelům domů skvělou příležitost, jak snížit své účty za elektřinu a stát se energeticky efektivnějšími.

ukázky naší práce

Galerie

V případě, že potřebujete cokoliv objasnit či zodpovědět na otázky o službě hromosvody, neváhejte se na nás obrátit a kontaktovat nás.

Kontakt

Kontaktujte nás

Spálená 480/1, Brno 60 200
Kontakt

Napište nám