DanSo elektro

Spálená 480/1. 603 00 Brno - Trnitá
+420 774 135 231, +420 777 687 602
solar@danso.cz

Elektroinstalace

V Danso elektro se specializujeme se na realizaci komplexní elektroinstalace silnoproudých a slaboproudých technologií pro výstavby a rekonstrukce všech typů budov, domů a bytů. Naše společnost již od svého vzniku poskytuje špičkové elektrotechnické služby, o čemž svědčí i několik stovek našich spokojených klientů. Neomezujeme se na žádný konkrétní typ budovy a hrdě přijímáme projekty pro komerční prostory, průmyslové komplexy, domy, byty a další. Snažíme se poskytovat nejúčinnější řešení, která umožňují úsporu nákladů, upřednostňují bezpečnost a optimalizují výsledek. Kromě toho poskytujeme bezchybný záruční a pozáruční servis, abychom zajistili plnou spokojenost zákazníků.

Zastaralé elektroinstalační systémy, mezi které patří např. používání starých hliníkových vodičů, mohou způsobovat řadu problémů, protože nejsou schopny dodržet moderní normy. Díky nové elektroinstalaci budou všechny problémy spojené se starou hliníkovou elektroinstalací pryč. Navíc bude možno mnohem snadněji a bezpečněji používat nové spotřebiče, jako jsou indukční varné desky a klimatizační jednotky v bytech. Při instalaci nových rozvodů a elektroměrového rozvaděče můžete využít také možnost rekonstrukce datových sítí, televizních rozvodů a zřízení bezpečnostních přístupových systémů či kamerových systémů.

Naši vysoce kvalifikovaní technici vám zdarma zkontrolují zakázku a nabídnou možná řešení. Pokud budete s některým z navrhovaných řešení spokojeni, poskytneme vám kalkulaci nákladů a v případě schválení vytvoříme plán projektu a odborně provedeme montáž vaší fotovoltaiky.

Chcete se dozvědět více?

Služby

Další služby

Fotovoltaika

Postaráme se o kompletní montáž fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika poskytuje majitelům domů skvělou příležitost, jak snížit své účty za elektřinu a stát se energeticky efektivnějšími.

Průmyslové elektroinstalace

V rámci průmyslových elektroinstalací zajišťujeme elektroinstalační práce ve výrobních a skladovacích prostorech firem i zemědělských objektů.

Hromosvody

Postaráme se o montáž, pravidelné revize i opravy hromosvodů na všech typech budov. Hromosvody je nutné mít instalované na každém objektu, aby blesk nikoho neohrozil či nenapáchal hospodářské škody.

ukázky naší práce

Galerie

V případě, že potřebujete cokoliv objasnit či zodpovědět na otázky o službě elektroinstalace, neváhejte se na nás obrátit a kontaktovat nás.

Kontakt

Kontaktujte nás

Spálená 480/1, Brno 60 200
Kontakt

Napište nám