DanSo elektro

Spálená 480/1. 603 00 Brno - Trnitá
+420 774 135 231, +420 777 687 602
solar@danso.cz

Služby

Služby

Nabídka služeb

Naše společnost Danso elektro se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti fotovoltaiky. Poskytujeme řešení na míru u služeb elektroinstalace, průmyslové instalace, hromosvody a fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaické panely instalujeme po celé ČR, ale nejvíce se zaměřujeme na Fotovoltaika Brno.

Pomůžeme vám s instalací fotovoltaického systému a provedeme vás celým procesem od začátku až do konce. Od návrhu a plánování až po instalaci a údržbu. Naši odborníci vám také pomohou vyřídit NZU dotace, aby byla vaše investice co nejefektivnější.

Služby

Naše služby

Naše přednosti

Proč zrovna my?

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní elektroinstalační práce od začátku až do konce. Nabízíme nejlepší řešení, které bude sestaveno na míru přesně podle vašich individuálních potřeb, včetně cenové nabídky. Navíc Vám pomůžeme s žádostí o získání dotace NZU a naši kvalifikovaní technici vám provedou montážní a instalační práce. Jistota záruky až 30 let!

Rychlost

Jakmile od vás obdržíme poptávku, pustíme se okamžitě do práce. Navrhneme řešení na míru, finální cenu a vše vám vysvětlíme.

Kvalita

Kvalita produktů i práce je jedním z hlavních aspektů, které od nás můžete očekávat za každé situace. Spokojenost klientů je na prvním místě.

Cena

Cena se odvíjí od mnoha faktorů, avšak jakmile se dohodneme na vašich požadavcích, vypracujeme vám finální cenovou nabídku.